SAP - Systémy, Aplikácie a Produkty pre spracovanie              dát

Spoločnosť SAP je najväčím poskytovateľom podnikových aplikácií a jednou z najväčších softvérových spoločností na celom svete.

Medzi zákazníkov spoločnosti SAP na Slovensku patria napríklad Volkswagen Slovakia, Železnice SR, Slovenský plynárenský priemysel, Východoslovenská Energetika, Slovak Telekom, Orange, Slovenská pošta, Stredoslovenské energetické závody, Východoslovenské energetické závody, Allianz-Slovenská poisťovňa, Tatra Banka, Prvá stavebná sporiteľňa, Lesy SR, Matador, Metsä Tissue, Mondi Business Paper SCP, Ministerstvo obrany SR, Ministerstvo financií SR a mnohí ďalší.

Naša škola s podporou a pomocou UPJŠ v Košiciach a SAP academy chce dať možnosť našim žiakom v študijnom odbore technické lýceum získať základy SAP-u, ktoré budú môcť využiť v praxi a v svojom ďalšom vysokoškolskom štúdiu.

Ešte v čase letných prázdnin a v septembri učiteľky našej PK absolvovali školenia na UPJŠ v Košiciach, aby sa čo najlepšie pripravili na túto inováciu v študijnom odbore technické lýceum.

Fotogaléria: Školenie SAP - UPJŠ v Košiciach

Stredná priemyselná škola predmetová komisia č. 3